• 15 мая — День открытых дверей!

15 мамыр Ашық есік күні!

ҚҰРМЕТТІ ТҰРҒЫНДАР

2023 жылдың 15 мамырында сағат 09.00 — 17.00 аралығында Қарағанды қаласының КМК «№ 3 Емханасында» 15 мамыр Халықаралық отбасылар күніне орайластырылған «Біздің еліміздің өркендеуі, әл — ауқатының негізі — мықты және бақытты отбасы» ұранымен отбасы құндылықтары, өскелен ұрпақтарымыздың, жастарымыздың репродуктивті денсаулықтары бойынша ашық есік күні өткізіледі.Емханаға тіркелген барлық тұрғындар келесі мамандардың кеңесіне жүгіне алады: акушер гинеколг (каб № 407), отбасын жоспарлау және босануға дайындау денсаулық мектебінің психолог маманы (каб № 403), «ДОС» жастар орталығының психолог маманы (каб № 314), әлеуметтік қызметкерлер (каб № 242)

Емхана әкімшілігі

15 мая — День открытых дверей!

УВАЖАЕМЫЕ ЖИТЕЛИ

15 мая 2023 года с 09.00 — 17.00  КГП «Поликлиника №3» г.Караганды проводит День открытых дверей, приуроченной к Международному дню семьи под девизом «Крепкая и счастливая семья — основа благополучия и процветания нашей страны».

Всем обратившимися пациентам (прикрепленные к Поликлинике №3) будет оказана консультативная помощь  специалистами поликлиники:

— акушер гинеколог кабинет № 407

— психолог школы здоровья и подготовки к родам кабинет № 403

— психолог МЦЗ «Дос» кабинет № 314

— соц работники кабинет № 242

Администрация КГП «Поликлиника №3 г.Караганды»