• 13 октября — День открытых дверей.

13 қазан – Ашық есік күні

ҚҰРМЕТТІ ҚАЛА ТҰРҒЫНДАРЫ!

2018 жылдың қазан айынын 13 күні сағат 09:00 – 13:00 аралығында «№3 Емхана» әкімшілігінің ұйымдастыруымен дүние жүзілік сүт безі обыры күніне орай «Ескерту түзетуден оңай!»  ұранымен ашық есік күні өткізіледі!

№3 Емханаға тіркелген қала тұрғындарын шақырамыз, барлық келушілер келесі мамандардың кеңесіне жүгінуге болады : терапевт,педиатр,гинеколог, онколог және маммография кабинеті жұмыс жасайды.

Алдын алу шаралары бойынша ЭКГ, қан қысымы, қандағы қант,холестеринді анықтау жүргізіледі.

«Қарағанды қаласының №3 Емхана» әкімшілігі

13 октября    День открытых дверей.

Уважаемые жители города.

13 октября с 09:00 до 13:00 в КГП «Поликлиника №3» проводится день открытых дверей, приуроченный к всемирному дню осведомленности о раке молочной железы под девизом «Предупредить проще,чем исправить!» .

Приглашаем население прикрепленное к поликлинике .

Всем обратившимся пациентам будет оказана консультативная помощь следующих специалистов : терапевта, педиатра, гинеколога, онколога. В это день будет работать кабинет маммографии для желающих проити без записи (в порядке живой очереди)

Проити обследование : ЭКГ, определение сахара и холестерина в крови, измирение глазного давления.

Администрация «КГП Поликлиники №3 г. Караганды»