• 10 октября — День открытых дверей!

ҚҰРМЕТТІ ТҰРҒЫНДАР

2022 жылдың 10 қазаныңда Қарағанды қаласының КМК «№3 Емханасында», «Сүт безінің қатерлі ісігі» туралы халыққа ақпараттандыру жұмыстарының жүргізілуіне орай ашық есік күні өткізіледі.

Емханаға тіркелген барлық әйелдер қауымы онколог және онкомаммолог  мамандарының кеңесіне жүгіне алады.

Мамандардың қабылдау уақыты:

— онколог сағат 09.00 ден 13.00 дейін (185 кабинет)

— онкомаммолог сағат 15.00 ден 17.00 дейін (427 кабинет)

Емхана әкімшілігі

10 октября — День открытых дверей!

УВАЖАЕМЫЕ ЖИТЕЛИ

10 октября 2022 года КГП «Поликлиника №3» г.Караганды проводит День открытых дверей, в рамках Всемирного дня осведомленности о раке молочной железы.

Все  желающие женщины прикрепленные к Поликлинике №3 могут получить консультацию у специалистов онколога и онкомаммолога по профилактике рака молочной железы.

— прием онколога с 09.00 до 13.00 (кабинет 185)

— прием онкомаммолога с 15.00 до 17.00 (кабинет 427)

Администрация КГП «Поликлиника №3 г.Караганды»

10 қазан Ашық есік күні!