• 1 июня — День открытых дверей!

01 маусым Ашық есік күні!

ҚҰРМЕТТІ ТҰРҒЫНДАР

2022 жылдың 01 маусымында сағат 9.00 — 13.00 аралығында Қарағанды қаласының КМК «№3 Емханасында» Халықаралық балаларды қорғау күніне орайластырылған «Дені сау ұрпақ — Қазақстанның болашағы!» ұранымен, балаларға арнайы ашық есік күні өткізіледі.

Емханаға тіркелген барлық балалар келесі мамандардың кеңесіне жүгіне алады: балалар отоларингологы (каб № 406), балалар невропатологы (каб № 204), балалар хирург, ортопеді (каб № 427), балалар эндокринологы (каб № 333), балалар психологы (каб № 403)

Емхана әкімшілігі

1 июня — День открытых дверей!

УВАЖАЕМЫЕ ЖИТЕЛИ

01 июня 2022 года с 09.00 – 13.00 КГП «Поликлиника №3» г.Караганды проводит День открытых дверей, посвященный Международному Дню защиты детей.

Всем обратившимся пациентам будет оказана консультативная помощь специалистами поликлиники.

Вы можете проконсультироваться у специалистов поликлиники: детский отоларинголог (каб № 406), детский невропатолог (каб № 204), детский хирург, ортопед (каб № 427), детский эндокринолог (каб № 333), детский психолог (каб № 403)

Администрация КГП «Поликлиника №3 г.Караганды»