• 19 ОКТЯБРЯ — ДЕНЬ ОТКРЫТЫХ ДВЕРЕЙ, посвященный к Всемирному дню борьбы против рака молочной железы

19 ҚАЗАН — АШЫҚ ЕСІК КҮНІ

Дүниежүзілік сүт безі обырына қарсы күрес күніне арналған «Қызғылт қазан!».

2024 жылдың 19 қазанында (сенбі) сағат 09.00 — 13.00 аралықта Қарағанды қаласының  КМК «№ 3 Емханасында», сүт безінің қатерлі ісігін алдын алу, ерте анықтау және емдеу тәсілдері туралы халықтың хабардарлығын арттыру мақсатында Ашық есік күні өткізіледі.

Емханаға тіркелген қала тұрғындары келесі мамандардың кеңесіне жүгіне алады:

• онколог дәрігер — Бородина Р.А., кабинет № 310
    • дәрігердің көрсеткіші бойынша УДЗ кабинеті № 382

Сонымен қатар, 2024 жылдың 19 қазанында (сенбі) сағат 09.00 — 13.00 аралығында, КМК «Қарағанды қаласының № 3 Көпсалалы ауруханасы» ашық есік күнің өткізеді. Мекен жайы: Аманжолова 189, диспансерлік бөлімшеде (бес қабатты үйдің оң жағындағы кіреберіс).

Ашық есік күні аясында әрбір қала тұрғыны терапевтің жолдамасынсыз тегін медициналық тексерулерден өтіп, онкомаммологтың кеңесі мен ұсыныстарына жүгіне алады:

• онкомаммолог дәрігердің кабинеттері — № 17, 18

Қарағанды қаласының КМК «№ 3 Емхана» әкімшілігі

19 ОКТЯБРЯ — ДЕНЬ ОТКРЫТЫХ ДВЕРЕЙ

посвященный к Всемирному дню борьбы против рака молочной железы «Розовый октябрь!».

19 октября 2024 года (суббота), с 09.00 до 13.00 часов КГП «Поликлиника №3 г.Караганды» проводит День открытых дверей, приуроченный к Всемирному дню борьбы против рака молочной железы, целью которой является поддержка борьбы с раком груди и освещению важности профилактики и раннего выявления этого заболевания.

Прикрепленные пациенты к Поликлинике №3 могут получить консультацию по следующим направлениям:

• прием онколога — врач Бородина Р.А., кабинет № 310
    • по показаниям врачей УЗИ, кабинет № 382

А также 19 октября 2024 года (суббота) с 09.00 до 13.00 часов будет проведен День открытых дверей в КГП на ПХВ «Многопрофильная больница № 3 г.Караганды» по адресу: ул. Аманжолова 189, в диспансерном отделении (поликлиника, вход справа в пятиэтажку)

• кабинет онкомаммолога, № 17, 18 (без направления от терапевта)

Администрация КГП «Поликлиника №3 г.Караганды»