• 27 сентября 2024 года — ДЕНЬ ОТКРЫТЫХ ДВЕРЕЙ, посвященный «Всемирному дню сердца»

АШЫҚ ЕСІК КҮНІ

Құрметті қала тұрғындары!

2024 жылдың 27 қыркүйегінде КМК «Қарағанды қаласының № 3 Емханасы» Дүниежүзілік күрес күніне орай ашық есік күні өткізіледі. № 3 Емхана тіркелген қала тұрғындары, қан айналымы жүйесі ауруларын алдын — алу және сұрақтар бойынша кардиолог дәрігерінің көмегіне жүгіне алады.

Кардиолог дәрігерінің қабылдау уақыты:

кабинет № 324, № 329,  сағат 14.00 — 15.00ч

Сонымен қатар, аптаның бейсенбі күндері № 271 СӨС кабинетінде дәрігер — кардиолог Сейілхан А.Н., «Қан айналымы жүйесі аурулары мектебінде», «Жүрек қан — тамыры ауруларының даму қауіп факторлары және олардың алдын алу» бойынша тәжірибелік сабақтар өтізіледі.

КМК «Қарағанды қ  №3Емхана» әкімшілігі

ДЕНЬ ОТКРЫТЫХ ДВЕРЕЙ.

Уважаемые пациенты!

27 сентября 2024 года КГП «Поликлиника №3 г.Караганды» проводит День открытых дверей, посвященный «Всемирному дню сердца».

Все желающие пациенты (прикреплённые) к Поликлинике № 3 могут получить консультацию у кардиолога по вопросам болезни  системы кровообращения.

Прием кардиологов:

кабинет № 324, № 329,  с 14.00 до 15.00ч

А также, еженедельно каждый четверг с 14.00 до 15.00 в кабинете ЗОЖ № 271, врач — кардиолог Сейілхан А.Н. проводит занятие в школе «Болезни системы кровообращения» на тему: «Факторы риска развития сердечно -сосудистых заболеваний и их профилактика»

Администрация КГП «Поликлиника №3 г.Караганды»

WhatsApp Image 2024-09-25 at 12.07.51