• 25 мая 2024 года — День открытых дверей

ҚАРАҒАНДЫ ҚАЛАСЫ КМК «№ 3 ЕМХАНАНЫҢ»

ҚҰРМЕТТІ  ТІРКЕЛУШІЛЕРІ!

2024 жылдың 25 мамырында (сенбі) сағат 09.00-ден 13.00-ге дейінгі аралықта, КМК «Қарағанды ​​қаласының №3 емханасы», тері қатерлі ісігі мен меланоманың ерте диагностикасы мен алдын алуға арналған «Тоқта меланома!» атты Ашық есік күнін өткізеді.

Емханаға тіркелеген барлық науқастар онколог дәрігер — Бородина  Р.А., кеңесіне жүгіне алады, кабинет № 310.Сонымен қатар, 2024 жылдың 25 мамырында (сенбі) сағат 09.00 — 13.00 аралығында, КМК «Қарағанды қаласының № 3 көпсалалы ауруханасында» ашық есік күні өткізіледі. Мекен жайы: Аманжолова 189, диспансерлік бөлім (бес қабатты ғимараттың оң жағындағы кіреберіс).

УВАЖАЕМЫЕ ПАЦИЕНТЫ ПОЛИКЛИНИКИ № 3 г.КАРАГАНДЫ!

25 мая 2024 года (в субботу) с 09.00 до 13.00 часов КГП «Поликлиника №3 г.Караганды» проводит День открытых дверей, посвященный ранней диагностике и профилактике рака кожи и меланомы «Стоп меланома!».

Прикрепленные пациенты к Поликлинике №3 могут получить консультацию у врача онколога — Бородина Р.А., кабинет № 310.

А также 25 мая 2024 года (суббота) с 09.00 до 13.00 часов будет проведен День открытых дверей в КГП на ПХВ «Многопрофильная больница № 3 г.Караганды» по адресу ул. Аманжолова 189,  диспансерное отделение (поликлиника, вход справа в пятиэтажку).