• 10 мая 2024 года — День открытых дверей, посвященный Дню матери!

12 мая 2024 года в Казахстане впервые будет отмечаться

День Матери!

В связи с этим 10 мая 2024 года с 09.00 до 13.00 часов КГП «Поликлиника №3 г.Караганды» проводит День открытых дверей, посвященный Дню матери!

Все желающие пациенты (прикреплённые) к Поликлинике № 3 могут получить консультацию у врачей гинекологов по вопросам женского репродуктивного здоровья и планирования семьи.

Прием гинекологов: с 09.00 до 13.00 часов, кабинеты № 444, № 446, № 448

А также по показаниям врачей будет проводится УЗИ органов малого таза и молочной  железы.

В школах здоровья будет проведены занятия и консультация по вопросам планированию семьи и подготовки к родам, кабинет № 403

2024 жылдың 12 мамырында Қазақстанда алғаш рет

Аналар күні аталынып өтеді!

Осыған орай 2024 жылдың 10 мамырында сағат 09.00 ден 13.00 ге дейін КМК «Қарағанды ​​қаласының №3 емханасы» аналар күніне арналған Ашық есік күнін өткізеді!

Емхана тіркелген қала тұрғындары әйелдердің репродуктивті денсаулығы және отбасын жоспарлау мәселелері бойынша гинеколог дәрігерлердің  кеңесіне жүгіне алады

Гинеколог дәрігерлердің қабылдау уақыты: сағат 09.00-ден 13.00-ге дейін,

№ 444, №446, №448 кабинеттер. Сонымен қатар дәрігерлердің нұсқауы бойынша   ультрадыбыстық зерттеулері жүргізіледі.

Отбасын жоспарлау және босануға дайындық денсаулық мектептерінде,  Акушер гинеколог дәрігерінің қатысуымен тәжірибелік сабақтар, дәрістер, тренингтер өткізіледі сағат 09.00 — 13.00, №403 кабинет.